samostatná/ý účetní

název pozice:                            samostatná/ý účetní
společnost:                                ette capital a.s.
město:                                        Ostrava
smluvní vztah:                           pracovní smlouva, práce na plný úvazek
nástup:                                       dle domluvy

pracovní náplň

  • samostatné vedení účetní agendy, zodpovědnost za kompletní účetnictví firmy (náklady, výnosy, zásoby, banka, majetek)
  • kontrola formální a věcné správnosti účetních dokladů
  • zpracování podkladů pro DPH
  • zpracování měsíčních a ročních účetních závěrek
  • příprava podkladů a komunikace s auditory, daňovým poradcem a finančním úřadem
  • spolupráce na přípravě reportingu pro vedení společnosti
  • znalost mzdové problematiky výhodou

nabízíme

  • zázemí a stabilitu silné skupiny ette
  • práce na zajímavých a často unikátních projektech
  • flexibilní pracovní doba, možnost občasného home office
  • káva zdarma v kanceláři
  • zvýhodněné ceny produktů a služeb v rámci skupiny ette
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • možnost kariérního postupu

požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost účetních předpisů a daňových zákonů
  • odpovídající praxe s vedením podvojného účetnictví výrobní společnosti
  • spolehlivost, samostatnost, pečlivost
  • znalost MS Office Excel na pokročilé úrovni
  • proaktivní přístup, ochota učit se novým věcem

kontakt

Životopisy zasílejte do 30. 1. 2021 e-mailem na: jobs@ettecapital.com