Talkey, člen skupiny ette, se zařadila mezi nejlepší firmy v České republice

Společnost Talkey získala ocenění potvrzující, že na poli informační a komunikační technologie patří mezi nejlepší společnosti v České republice. Pro skupinu ette to znamená již dvě ocenění v soutěži Českých 100 Nejlepších v řadě.

100nej

TISKOVÁ ZPRÁVA 27.11.2020: Ocenění uděluje společnost Comenius v rámci anketní soutěže Českých 100 Nejlepších již od roku 1996.

„Na základě proticovidových opatření se galavečer na Pražském hradě po dvaceti čtyřech letech konat nebude. Vyhlášení proběhne především obsáhlým materiálem věnovaným výsledkům letošního roku na našich webových stránkách www.comenius.cz,“

uvedl Karel Muzikář prezident a zakladatel soutěže.

“Ocenění vnímáme jako potvrzení toho, že náš směr rozvoje postavený na bezpečnosti je správná cesta. Bezpečnost v globálním prostředí je stále větší téma a náš produkt dokáže ochránit e-mailové účty a soubory uživatele,“

uvedl Martin Lukš, ředitel Talkey. 

V oborové kategorii Informační a komunikační technologie bylo oceněno celkem osm společností: Adastra Czech , Cetin, Dell Computers, Huawei Technologies (Czech), ICZ, Talkey, T-Mobile Czech Republic a Vodafone Czech Republic.

Talkey, člen skupiny ette, je softwarová společnost s dlouholetou tradicí na českém trhu informačních a komunikačních technologií. Zaměřuje se na řešení pro bezpečnou komunikaci, ochranu informací a osobních údajů. Spolupracuje s bezpečnostními složkami, státními i soukromými subjekty. Stojí za vývojem unikátní šifrovací aplikace, která zprostředkuje výměnu šifrovacích klíčů pro 150 tisíc šifrovaných e-mailů denně. Aplikace chrání uživatele před únikem dat, zneužitím obsahu komunikace a dalšími bezpečnostními riziky, která přináší trend digitalizace.

Výsledková listina
Tisková zpráva, Comenius

Související články