Investujeme s vyšším smyslem, i do propagačních předmětů

Praktický propagační předmět, který má smysl. Tím jsou třeba podtácky vyrobené z jednocestných palet, na kterých bylo přivezeno zboží do ČR z různých koutů světa a které by bez užitku skončily na skládkách či ve spalovnách. Jedná se přitom o kvalitní exotické dřeviny. Proto se skupina ette rozhodla spojit síly s Atelierem Paletky a investovat s vyšším smyslem do propagačních předmětů pro partnery.

podšálky

Metoda upcyclingu je čím dál více oblíbenější ve světě propagačních předmětů, a to především díky minimalizaci odpadu a příznivému dopadu na životní prostředí. Cílem upcyclingu je přeměna nevyužitých produktů, které by skončily ve spalovně nebo na skládce, na produkty s vyšší užitnou hodnotou.

Atelier Paletky zachraňuje a pracuje s výhradně nepoškozenými paletami bez chemického ošetření, na kterých bylo přivezeno zboží do ČR z různých koutů celého světa. V portfoliu nechybí dřeviny z Japonska, Malajsie, Afriky, ale i jiných částí světa, jako jsou  japonský cedr, malajský dub, africký mahagon, ovangkol, merbau, teak, abachi nebo třeba meranti.

„Skupina ette rozvíjí projekty, jejichž základem jsou inovace a udržitelnost. Naším cílem je sdílet a předávat naše hodnoty, a to i prostřednictvím propagačních předmětů, které putují k našim partnerům. Proto jsme se rozhodli jít cestou upcyclingu a využívání přírodních nebo recyklovaných materiálů.“

uvedla PR managerka skupiny ette Marta Augustýnková.

Související články